محمد صادقی کاجی

طراحی وردپرس

برنامه نویس اندروید

عکاس آزاد

بلاگر

محمد صادقی کاجی

طراحی وردپرس

برنامه نویس اندروید

عکاس آزاد

بلاگر

مطالب وبلاگ

چند روش برای اینکه اولین فروش را در فروشگاه آنلاین خود انجام دهید (قسمت دوم)

دوشنبه ، ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ فروش آنلاین, کسب و کار
چند روش برای اینکه اولین فروش را در فروشگاه آنلاین خود انجام دهید (قسمت دوم)

۳. اقلام مجانی بدهید

شاید اینطور به‌نظر برسد که اهدای محصولات به‌صورت مجانی، روش هوشمندانه‌ای برای فروش نباشد، اما دو راه زیرکانه برای تبدیل اقلام رایگان به فروش‌های واقعی وجود دارد.

با میزبانی یک رقابت اهدای محصولات رایگان پیش یا پس از افتتاح فروشگاه آنلاین خود، می‌توانید صدها یا حتی هزاران مشترک ایمیل به‌دست آورید. از بازدیدکننده‌ها بخواهید برای ورود به رقابت ثبت نام کنند و به آن‌هایی که رقابت را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند یا به دوستان خود ارسال کنند، حق ورود اضافه بدهید. پس از راه‌اندازی سایت یا پس از اتمام رقابت، یک ایمیل تبلیغاتی با یک پیشنهاد تخفیفی ارسال کنید.

در گوگل تاثیرگذاران صنعتتان را جستجو کنید. فرض کنید شما یک گجت جدید و جالب می‌فروشید. خبرنگارها، بلاگ‌ها و مجلاتی که ممکن است به محصول شما علاقمند باشند را پیدا کنید و یک نمونه مجانی با شرح کوتاهی از مهمترین جنبه محصول و فروشگاه آنلاین‌تان برای آن‌ها ارسال کنید. کسب‌و‌کارهای بزرگ سال‌های زیادی است که این کار را می‌کنند و اگر درست انجام شود نتیجه‌بخش خواهد بود. اما انتظار واکنش فوق‌العاده‌ای از این شیوه نداشته باشید، حتی اگر نتیجه آن یک مقاله باشد، کمپین را باید موفقیت‌آمیز بدانید.

۴. یک اینفوگرافیک درست کنید

اینفوگرافیک‌ها داده‌ها را به‌صورت تصویری و به‌شکلی نشان می‌دهند که درک آن‌ها را آسان می‌کند. این شکل از تبادل داده به‌تازگی بسیار پرطرفدار شده است. از یک طراح بخواهید اینفوگرافیکی مرتبط با محصولات موجود در فروشگاهتان بسازد. برای مثال، اگر کفش پیاده‌روی می‌فروشید می‌توانید اینفوگرافیکی در مورد طول مسیرهای پیاده‌روی باز و عمومی منتشر کنید که می‌تواند نشان دهد طول مسیرها در طول زمان یا در مقایسه با مناطق دیگر چقدر تغییر کرده است.

اینفوگرام یک شرکت طراحی است که اینفوگرافیک طراحی می‌کند. استفاده از خدمات این شرکت برای شروع می‌تواند نقطه بسیار مناسبی باشد. پس از طراحی می‌توانید اینفوگرافیک را در یک سرویس خبری مثل اخبار رسمی یا در یک بستر طراحی رایگان مثل dribbble منتشر کنید. بازخوردهایی که از این نوع انتشار محتوا می‌گیرید می‌تواند متحیرتان کند.

ادامه دارد …

برچسب ها:
درج دیدگاه