محمد صادقی کاجی

طراحی وردپرس

برنامه نویس اندروید

عکاس آزاد

بلاگر

محمد صادقی کاجی

طراحی وردپرس

برنامه نویس اندروید

عکاس آزاد

بلاگر

مطالب وبلاگ

چند روش برای اینکه اولین فروش را در فروشگاه آنلاین خود انجام دهید (قسمت سوم)

سه شنبه ، ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ فروش آنلاین, کسب و کار
چند روش برای اینکه اولین فروش را در فروشگاه آنلاین خود انجام دهید (قسمت سوم)

۵. ویدئو را با اشتیاق بپذیرید

شاید هنوز از آن دسته افرادی باشید که معتقدند مردم ویدئو نمی‌بینند چون باید حجم بالایی دانلود کنند و هزینه بپردازند، اما چندان به این موضوع اصرار نداشته باشید. امروزه حتی با شرایط اینترنت فعلی در ایران هم ویدئو می‌تواند روشی قدرتمند برای تبلیغ یک کسب و کار جدید باشد و در مورد کسب و کارهای تجارت الکترونیک ممکن است منجر به فروش شود. شما همچنین می‌توانید برای نمایش بهتر برخی از محصولات پرطرفدارتان، به افزودن ویدئوهای محصولات تجارت الکترونیک به فروشگاه آنلاین خود فکر کنید.

۶. محصولاتتان را در سایت‌های دایرکتوری قرار دهید

خرده‌فروشان آنلاین باید با فروش از طریق هر کانال‌هایی مثل سایت‌های دیوار یا شیپور یا سایت‌های مشابه راحت باشند. از گذاشتن چند مورد از محصولات خود در این سایت‌ها نترسید. حتی می‌توانید برای خرید از محصولاتتان تخفیف هم لحاظ کنید. با این روش، امکان خرید اول و دوم را به صورت همزمان به وجود می‌آورید.

۷. از تأمین کنندگان محصولتان تأیید بخواهید

توزیع کنندگان و تولیدکنندگان اغلب اسم استارتاپ ها یا خرده فروش‌های جدیدی که با آن‌ها کار می‌کنند را در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خود ذکر می‌کنند تا کمکی به آن‌ها کرده باشند. هنگامی که کسب و کارتان را ایجاد می‌کنید، نگران درخواست از آن‌ها برای همکاری نباشید. از آنها بخواهید شما را در شبکه‌های اجتماعی‌شان یا حتی در کاتالوگ‌ معرفی کنند.

ادامه دارد …

برچسب ها:
درج دیدگاه