محمد صادقی کاجی

طراحی وردپرس

برنامه نویس اندروید

عکاس آزاد

بلاگر

محمد صادقی کاجی

طراحی وردپرس

برنامه نویس اندروید

عکاس آزاد

بلاگر

مطالب وبلاگ

چند پیشنهاد برای داشتن یک درآمد جانبی از اینترنت (قسمت اول)

جمعه ، ۱۳ دی ۱۳۹۸ فروش آنلاین, کسب و کار
چند پیشنهاد برای داشتن یک درآمد جانبی از اینترنت (قسمت اول)

کسب درآمد از اینترنت یا درآمدزایی مجازی یکی از موضوعاتی است که در حال حاضر ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. فضای مجازی به‌ طور کلی یک موضوع گسترده است که در ارتباط با اینترنت تعریف می‌شود. بنابراین خود فضای مجازی به ‌طور عمده به دو دسته‌ی «وب‌سایت» و «شبکه‌های اجتماعی» تقسیم می‌شود که به ‌تبع آن درآمدزایی نیز به ‌طور عمده در زیرمجموعه‌ی این دو قالب صورت می‌گیرد. ما در این مقاله قصد داریم چند کسب و کار مجازی را به شما معرفی کنیم که به شما کمک می‌کنند تا درآمدزایی جانبی‌ای برای خودتان داشته باشید. در ادامه به معرفی چند کسب و کار مجازی هم در بستر وب سایت و هم در بستر شبکه‌های اجتماعی خواهیم پرداخت.

فروشنده اینترنتی؛ شانستان را امتحان کنید!

تأسیس یک فروشگاه اینترنتی برخلاف مغازه زدن در دنیای واقعی کار چندان سختی نیست و نیاز به هزینه‌ی چندانی هم ندارد؛ برای این کار کافیست دامنه و فضای مخصوص به خود را خریداری کرده و در ساده‌ترین حالت از یک قالب آماده‌ی فروشگاهی استفاده کنید. اما اینکه در فروشگاهتان بخواهید چه چیزی بفروشید موضوع اصلی است! اگر سرمایه‌ی چندانی ندارید بهتر است با چند مرکز تأمین‌کننده‌ی کالا صحبت کنید تا در ازای هر سفارشی که در سایت از سوی مشتریان دریافت می‌کنید، کالای شما را تأمین کنند؛ در این صورت نیازی به خریداری و انبار کالا ندارید و در عین‌ حال درصدی را به ‌عنوان سود نیز دریافت می‌کنید. فروش لوازم‌خانگی، فروش محصولات ارگانیک، فروش عسل طبیعی، فروش میوه و تره‌بار، فروش کتاب و… از جمله پیشنهادهایی هستند که می‌توانید بر روی آن‌ها فکر کنید.

آموزش آنلاین؛ ایده‌ای که نیاز به سرمایه‌ی زیاد ندارد!

یکی دیگر از راه‌های درآمدزایی آموزش آنلاین است؛ این ایده می‌تواند در قالب‌های مختلف اعم از تهیه‌ی فیلم‌های آموزشی و بارگذاری آن بر روی وب‌سایت، پادکست‌های آموزشی، مقالات و کتب آموزشی و… باشد. درآمدزایی مجازی در این ایده می‌تواند به‌صورت مستقیم یعنی از طریق فروش محصولات آموزشی انجام شود و یا اینکه به ‌طور غیرمستقیم باشد؛ یعنی محصولات آموزشی را به‌صورت رایگان عرضه کنید و در عوض از طریق شهرت و برند سایت خود سفارش تبلیغاتی گرفته و درآمدزایی کنید.

ادامه دارد…

برچسب ها:
درج دیدگاه